Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A05S |
| Culoare | Silver |
| Memorie | 64 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Apple IPhone 14 Midnight Black, Memorie 128 Gb, Stare Buna
1.440,00 lei
Telefon mobil Jbl Party Box 320 Negru, Memorie , Stare Buna
1.830,00 lei350,00 lei
Culoare: Silver
Memorie: 64 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A05S |
| Culoare | Silver |
| Memorie | 64 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |