Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A05S |
| Culoare | Black |
| Memorie | 64 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Samsung A17 5g Gray, Memorie 128 Gb, Stare Ca nou
600,00 lei
Telefon mobil Apple IPhone 15 Pro Max Black Titan, Memorie 256 Gb, Stare Foarte buna
380,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 64 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A05S |
| Culoare | Black |
| Memorie | 64 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |