Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A03s |
| Culoare | White |
| Memorie | 32 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 3 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
280,00 lei
Culoare: White
Memorie: 32 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A03s |
| Culoare | White |
| Memorie | 32 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 3 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |