Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A 54 5g |
| Culoare | Awesome Graphite |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Samsung S26 Ultra Black, Memorie 256 Gb, Stare Ca nou
Telefon mobil Moto G86 5g Mov, Memorie 256 Gb, Stare Foarte buna
640,00 lei640,00 lei
Culoare: Awesome Graphite
Memorie: 128 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A 54 5g |
| Culoare | Awesome Graphite |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |