Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A 26 5g |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Oppo A5 Pro , Memorie 256 Gb, Stare Foarte buna
550,00 lei
Telefon mobil Samsung S26 White, Memorie 512 Gb, Stare Ca nou
3.890,00 lei690,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 128 GB
Stare: Ca Nou
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A 26 5g |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |