Informații suplimentare
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | Note 14 Pro 5g |
| Culoare | Negru |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Redmi 15c Black, Memorie 256 Gb, Stare Ca nou
500,00 lei
Telefon mobil Samsung A54 Dark Grey, Memorie 128 Gb, Stare Buna
590,00 lei632,50 lei
Culoare: Negru
Memorie: 256 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | Note 14 Pro 5g |
| Culoare | Negru |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |