Informații suplimentare
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | Note 14 |
| Culoare | Negru |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB RAM |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Apple IPhone 15 Black Titanium, Memorie 128 Gb, Stare Buna
1.990,00 lei
Telefon mobil Oppo A5 Dark Purple, Memorie 128 Gb, Stare Foarte buna
590,00 lei490,00 lei
Culoare: Negru
Memorie: 256 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | Note 14 |
| Culoare | Negru |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB RAM |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |