Informații suplimentare
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | Note 14 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Apple IPhone 15 Pink, Memorie 128 Gb, Stare Buna
1.790,00 lei
Telefon mobil Honor 400 Smart Black, Memorie 128 Gb, Stare Foarte buna
590,00 lei590,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 256 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | Note 14 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |