Informații suplimentare
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | Note 14 5g |
| Culoare | MIDNIGHT BLACK |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | CABLU |
Telefon mobil Samsung S23 FE Gri, Memorie 128 Gb, Stare Buna
1.290,00 lei
Telefon mobil Honor Magic 8 Lite Black, Memorie 256 Gb, Stare Ca nou
1.290,00 lei740,00 lei
Culoare: Midnight Black
Memorie: 256 GB
Stare: Ca Nou
Stoc epuizat
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | Note 14 5g |
| Culoare | MIDNIGHT BLACK |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | CABLU |