Informații suplimentare
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | Note 13 Pro 5g |
| Culoare | MIDNIGHT BLACK |
| Memorie | 512 GB |
| Stare | Nou |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
840,00 lei
Culoare: Midnight Black
Memorie: 512 GB
Stare: Nou
Stoc epuizat
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | Note 13 Pro 5g |
| Culoare | MIDNIGHT BLACK |
| Memorie | 512 GB |
| Stare | Nou |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |