Informații suplimentare
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | Note 13 5g |
| Culoare | Ocean Tea |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
640,00 lei
Culoare: Ocean Tea
Memorie: 256 GB
Stare: Excelenta
Stoc epuizat
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | Note 13 5g |
| Culoare | Ocean Tea |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |