Informații suplimentare
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | Note 12s |
| Culoare | Blue |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |
340,00 lei
Culoare: Blue
Memorie: 256 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | Note 12s |
| Culoare | Blue |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |