Informații suplimentare
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | Note 12 5g |
| Culoare | ALBASTRU |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
380,00 lei
Culoare: Albastru
Memorie: 128 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | Note 12 5g |
| Culoare | ALBASTRU |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |