Informații suplimentare
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | NOTE 11 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
Prețul inițial a fost: 480,00 lei.450,00 leiPrețul curent este: 450,00 lei.
Culoare: Black
Memorie: 128 GB
Stare: Excelenta
Stoc epuizat
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | NOTE 11 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |