Informații suplimentare
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | Note 10 Pro |
| Culoare | Negru |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Prețul inițial a fost: 540,00 lei.390,00 leiPrețul curent este: 390,00 lei.
Culoare: Negru
Memorie: 128 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | Note 10 Pro |
| Culoare | Negru |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |