Informații suplimentare
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | Note 10 Pro |
| Culoare | Gray Blue |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Apple IPhone 15 Pink, Memorie 128 Gb, Stare Buna
1.790,00 lei
Telefon mobil Samsung S23 FE Black, Memorie 128 Gb Gb, Stare Foarte buna
390,00 lei
Culoare: Gray Blue
Memorie: 128 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | Note 10 Pro |
| Culoare | Gray Blue |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |