Informații suplimentare
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | A5 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Apple IPhone 15 Pro Max Natural Titanium, Memorie 1 Tb, Stare Foarte buna
3.390,00 lei
Telefon mobil Apple IPhone 15 Pro Max Negru, Memorie 256 Gb, Stare Buna
2.790,00 lei330,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 128 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | A5 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |