Informații suplimentare
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | A3 |
| Culoare | MIDNIGHT BLACK |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
350,00 lei
Culoare: Midnight Black
Memorie: 128 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | A3 |
| Culoare | MIDNIGHT BLACK |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |