Informații suplimentare
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | A3 |
| Culoare | Forest Green |
| Memorie | 64 GB |
| Stare | Nou |
| Memorie RAM | 3 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
370,00 lei
Culoare: Forest Green
Memorie: 64 GB
Stare: Nou
Stoc epuizat
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | A3 |
| Culoare | Forest Green |
| Memorie | 64 GB |
| Stare | Nou |
| Memorie RAM | 3 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |