Informații suplimentare
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | A2 |
| Culoare | Light Green |
| Memorie | 64 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 3 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
250,00 lei
Culoare: Light Green
Memorie: 64 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | A2 |
| Culoare | Light Green |
| Memorie | 64 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 3 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |