Informații suplimentare
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | 15c |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Apple IPhone 15 Black, Memorie 128 Gb, Stare Buna
1.990,00 lei
Telefon mobil Honor 400 Lite Black, Memorie 256 Gb, Stare Excelenta
650,00 lei490,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 128 GB
Stare: Excelenta
Stoc epuizat
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | 15c |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |