Informații suplimentare
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | 13 |
| Culoare | Ocean Blue |
| Memorie | 8 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 256 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
420,00 lei
Culoare: Ocean Blue
Memorie: 8 GB
Stare: Excelenta
Stoc epuizat
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | 13 |
| Culoare | Ocean Blue |
| Memorie | 8 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 256 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |