Informații suplimentare
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | 13 |
| Culoare | Ocean Blue |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB RAM |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Samsung S24 Silver, Memorie 128 Gb, Stare Buna
1.740,00 lei
Telefon mobil Oppo A6 Pro 5g Stellar Black, Memorie 256 Gb, Stare Ca nou
850,00 lei490,00 lei
Culoare: Ocean Blue
Memorie: 256 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | 13 |
| Culoare | Ocean Blue |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB RAM |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |