Informații suplimentare
| Brand | Realme |
|---|---|
| Model | Note 70t |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Apple IPhone 15 Black, Memorie 128 Gb, Stare Buna
Telefon mobil Motorola Edge 40 Viva Magenta, Memorie 256 Gb, Stare Excelenta
590,00 lei390,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 256 GB
Stare: Ca Nou
Stoc epuizat
| Brand | Realme |
|---|---|
| Model | Note 70t |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |