Informații suplimentare
| Brand | Realme |
|---|---|
| Model | Note 60 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Honor Magic 8 Lite 5g Midnight Black, Memorie 256 Gb, Stare Ca nou
Telefon mobil Apple IPhone 16 Pro Max Black, Memorie 256 Gb, Stare Buna
270,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 128 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | Realme |
|---|---|
| Model | Note 60 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |