Informații suplimentare
| Brand | Realme |
|---|---|
| Model | C30 |
| Culoare | Lake Blue |
| Memorie | 32 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 3 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
340,00 lei
Culoare: Lake Blue
Memorie: 32 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | Realme |
|---|---|
| Model | C30 |
| Culoare | Lake Blue |
| Memorie | 32 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 3 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |