Informații suplimentare
| Brand | Realme |
|---|---|
| Model | 11 Pro Plus 5g |
| Culoare | Negru |
| Memorie | 512 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
590,00 lei
Culoare: Negru
Memorie: 512 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | Realme |
|---|---|
| Model | 11 Pro Plus 5g |
| Culoare | Negru |
| Memorie | 512 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |