Informații suplimentare
| Brand | Poco |
|---|---|
| Model | M4 Pro |
| Culoare | Negru |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Honor 400 Smart Black, Memorie 128 Gb, Stare Foarte buna
540,00 lei
Telefon mobil Samsung S23 FE Black, Memorie 128 Gb, Stare Buna
1.140,00 lei450,00 lei
Culoare: Negru
Memorie: 256 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | Poco |
|---|---|
| Model | M4 Pro |
| Culoare | Negru |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |