Informații suplimentare
| Brand | OPPO |
|---|---|
| Model | Reno 7 Z 5g |
| Culoare | Rainbow |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |
370,00 lei
Culoare: Rainbow
Memorie: 128 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | OPPO |
|---|---|
| Model | Reno 7 Z 5g |
| Culoare | Rainbow |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |