Informații suplimentare
| Brand | OPPO |
|---|---|
| Model | Reno 14f |
| Culoare | Verde Luminos |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Apple IPhone 16e White, Memorie 128 Gb, Stare Excelenta
2.090,00 lei
Telefon mobil Oppo A5 Purple, Memorie 128 Gb, Stare Excelenta
470,00 lei690,00 lei
Culoare: Verde Luminos
Memorie: 256 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | OPPO |
|---|---|
| Model | Reno 14f |
| Culoare | Verde Luminos |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |