Informații suplimentare
| Brand | OPPO |
|---|---|
| Model | Reno 14f 5g |
| Culoare | Opal Green |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 8 GB RAM |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Honor Magic 8 Lite Black, Memorie 256 Gb, Stare Ca nou
1.290,00 lei
Telefon mobil Apple IPhone 15 Black Titanium, Memorie 128 Gb, Stare Buna
1.990,00 lei790,00 lei
Culoare: Opal Green
Memorie: 256 GB
Stare: Ca Nou
Stoc epuizat
| Brand | OPPO |
|---|---|
| Model | Reno 14f 5g |
| Culoare | Opal Green |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 8 GB RAM |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |