Informații suplimentare
| Brand | OPPO |
|---|---|
| Model | Reno 14f 5g |
| Culoare | Luminous Green |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100 % |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Apple IPhone 14 Plus Black, Memorie 128 Gb, Stare Foarte buna
1.890,00 lei750,00 lei
Culoare: Luminous Green
Memorie: 256 GB
Stare: Ca Nou
Stoc epuizat
| Brand | OPPO |
|---|---|
| Model | Reno 14f 5g |
| Culoare | Luminous Green |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100 % |
| Incarcator | Da |