Informații suplimentare
| Brand | OPPO |
|---|---|
| Model | Reno 14f 5g |
| Culoare | Abastru |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Apple IPhone 16e Black, Memorie 128 Gb, Stare Ca nou
2.100,00 lei
Telefon mobil Samsung S25 Ultra Titanium Jet Black, Memorie 256 Gb, Stare Buna
3.390,00 lei640,00 lei
Culoare: Abastru
Memorie: 256 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | OPPO |
|---|---|
| Model | Reno 14f 5g |
| Culoare | Abastru |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |