Informații suplimentare
| Brand | OPPO |
|---|---|
| Model | Reno 13f |
| Culoare | Graphite Grey |
| Memorie | 258 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
740,00 lei
Culoare: Graphite Grey
Memorie: 258 GB
Stare: Excelenta
Stoc epuizat
| Brand | OPPO |
|---|---|
| Model | Reno 13f |
| Culoare | Graphite Grey |
| Memorie | 258 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |