Informații suplimentare
| Brand | OPPO |
|---|---|
| Model | Reno 12f |
| Culoare | Amber Orange |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
750,00 lei
Culoare: Amber Orange
Memorie: 256 GB
Stare: Excelenta
Stoc epuizat
| Brand | OPPO |
|---|---|
| Model | Reno 12f |
| Culoare | Amber Orange |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |