Informații suplimentare
| Brand | OPPO |
|---|---|
| Model | A79 5g |
| Culoare | Mistery Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Redmi Note 14 Pro Negru, Memorie 256 Gb, Stare Foarte buna
740,00 lei
Telefon mobil Samsung A17 Black, Memorie 128 Gb, Stare Buna
590,00 lei600,00 lei
Culoare: Mistery Black
Memorie: 256 GB
Stare: Excelenta
Stoc epuizat
| Brand | OPPO |
|---|---|
| Model | A79 5g |
| Culoare | Mistery Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |