Informații suplimentare
| Brand | OPPO |
|---|---|
| Model | A5 Pro 5g |
| Culoare | Black Brown |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
690,00 lei
Culoare: Black Brown
Memorie: 256 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | OPPO |
|---|---|
| Model | A5 Pro 5g |
| Culoare | Black Brown |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |