Informații suplimentare
| Brand | OPPO |
|---|---|
| Model | A40 |
| Culoare | Purple |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Nou |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
440,00 lei
Culoare: Purple
Memorie: 128 GB
Stare: Nou
Stoc epuizat
| Brand | OPPO |
|---|---|
| Model | A40 |
| Culoare | Purple |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Nou |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |