Informații suplimentare
| Brand | OPPO |
|---|---|
| Model | A38 |
| Culoare | GOLD |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Nou |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Procent Baterie | 100 |
| Incarcator | Da |
590,00 lei
Culoare: Gold
Memorie: 128 GB
Stare: Nou
Stoc epuizat
| Brand | OPPO |
|---|---|
| Model | A38 |
| Culoare | GOLD |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Nou |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Procent Baterie | 100 |
| Incarcator | Da |