Informații suplimentare
| Brand | NOKIA |
|---|---|
| Model | C22 |
| Culoare | GRI |
| Memorie | 64 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 2 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |
340,00 lei
Culoare: Gri
Memorie: 64 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | NOKIA |
|---|---|
| Model | C22 |
| Culoare | GRI |
| Memorie | 64 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 2 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |