Informații suplimentare
| Brand | MOTOROLA |
|---|---|
| Model | Moto G35 5g |
| Culoare | Negru |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 4 GB RAM |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Moto G86 5g Mov, Memorie 256 Gb, Stare Foarte buna
640,00 lei
Telefon mobil Apple IPhone 14 Plus Midnight, Memorie 128 Gb, Stare Buna
1.640,00 lei490,00 lei
Culoare: Negru
Memorie: 128 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | MOTOROLA |
|---|---|
| Model | Moto G35 5g |
| Culoare | Negru |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 4 GB RAM |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |