Informații suplimentare
| Brand | MOTOROLA |
|---|---|
| Model | Moto E13 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 64 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 2 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Oppo A5 Dark Purple, Memorie 128 Gb, Stare Buna
Telefon mobil Honor X5c Plus Black, Memorie 128 Gb, Stare Ca nou
390,00 lei280,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 64 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | MOTOROLA |
|---|---|
| Model | Moto E13 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 64 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 2 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |