Informații suplimentare
| Brand | MOTOROLA |
|---|---|
| Model | G72 |
| Culoare | Green |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 3 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
480,00 lei
Culoare: Green
Memorie: 128 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | MOTOROLA |
|---|---|
| Model | G72 |
| Culoare | Green |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 3 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |