Informații suplimentare
| Brand | MOTOROLA |
|---|---|
| Model | G54 |
| Culoare | Blue |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | EXCELENT |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |
500,00 lei
Culoare: Blue
Memorie: 256 GB
Stare: EXCELENT
Stoc epuizat
| Brand | MOTOROLA |
|---|---|
| Model | G54 |
| Culoare | Blue |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | EXCELENT |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |