Informații suplimentare
| Brand | MOTOROLA |
|---|---|
| Model | G34 5g |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
520,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 128 GB
Stare: Excelenta
Stoc epuizat
| Brand | MOTOROLA |
|---|---|
| Model | G34 5g |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |