Informații suplimentare
| Brand | MOTOROLA |
|---|---|
| Model | G24 |
| Culoare | Dark Grey |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Honor 400 Smart Velvet Black, Memorie 128 Gb, Stare Foarte buna
420,00 lei
Telefon mobil Apple IPhone 14 Plus Blue, Memorie 128 Gb, Stare Buna
1.440,00 lei380,00 lei
Culoare: Dark Grey
Memorie: 128 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | MOTOROLA |
|---|---|
| Model | G24 |
| Culoare | Dark Grey |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |