Informații suplimentare
| Brand | MOTOROLA |
|---|---|
| Model | G05 |
| Culoare | GRI |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Prețul inițial a fost: 470,00 lei.390,00 leiPrețul curent este: 390,00 lei.
Culoare: Gri
Memorie: 256 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | MOTOROLA |
|---|---|
| Model | G05 |
| Culoare | GRI |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |