Informații suplimentare
| Brand | MOTOROLA |
|---|---|
| Model | G05 |
| Culoare | Denim Blue |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
490,00 lei
Culoare: Denim Blue
Memorie: 256 GB
Stare: Ca Nou
Stoc epuizat
| Brand | MOTOROLA |
|---|---|
| Model | G05 |
| Culoare | Denim Blue |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |