Informații suplimentare
| Brand | MOTOROLA |
|---|---|
| Model | G04s |
| Culoare | Purple |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
390,00 lei
Culoare: Purple
Memorie: 128 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | MOTOROLA |
|---|---|
| Model | G04s |
| Culoare | Purple |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |