Informații suplimentare
| Brand | MOTOROLA |
|---|---|
| Model | Edge 50 Pro |
| Culoare | Purple |
| Memorie | 512 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | Nu |
| Incarcator | Nu |
1.090,00 lei
Culoare: Purple
Memorie: 512 GB
Stare: Ca Nou
Stoc epuizat
| Brand | MOTOROLA |
|---|---|
| Model | Edge 50 Pro |
| Culoare | Purple |
| Memorie | 512 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | Nu |
| Incarcator | Nu |